Wydarzenia

Po raz czwarty odbyły się charytatywne Dni Pięknej Wiosny, podczas których wspieraliśmy Dom Niewidomego Dziecka na Saskiej Kępie.

piekna wiosna 2017

 

W DNIACH 20-23 STYCZNIA SIKUNG MADAY NORBERT

(9 STOPIEŃ MISTRZOWSKI) POPROWADZIŁ PIĄTE JUŻ ZGRUPOWANIE ZIMOWE W KRAKOWIE.

 OBOZ ZIMOWY 2017

 

OD 22 DO 25 STYCZNIA SIKUNG MADAY NORBERT (9 STOPIEŃ MISTRZOWSKI) POPROWADZIŁ CZWARTE JUŻ  ZGRUPOWANIE ZIMOWE W KRAKOWIE. ZAPRASZAMY DO GALERII NA RELACJĘ Z TEGO WSPANIAŁEGO WYDARZENIA.

 Krakow zimowy


W połowie pażdziernika 2015r. gościliśmy Sikunga na seminarium w Krakowie. Jak zawsze nie zabrakło przedstawicieli sekcji z Ursusa.

Krakow

15 września wróciliśmy z Międzynarodowego Obozu Wing Tsun, który jak co roku odbył się w Kwaterze Głównej w Kecskemet na Węgrzech. Kolejny rok oczekiwania na kolejny letni obóz.

 

Wegry 2015


19 czerwca 2015r. ćwiczyliśmy razem z Sikungiem na seminarium organizowanym przez zaprzyjaźnioną sekcję kielecką. 

KIELCE 2015


 

13 czerwca 2015 odbyła się druga edycja

WARSZTATÓW SAMOOBRONY DLA KOBIET!

Podczas warsztatów przedstawiliśmy podstawowe informacje na temat zagrożeń, agresji, wyboru ofiary i aspektów prawnych samoobrony. Większość czasu poświęciliśmy na ćwiczenia praktyczne podstawowych reakcji w sytuacjach zagrożenia, przeanalizowaliśmy różne możliwe ataki i najprostsze odpowiedzi.

 

 warsztaty kobiety ursus

Warsztaty Samoobrony dla Kobiet 2014r.

warsztaty kobiety

 

Dni Pięknej Wiosny 2014

 seminarium

W dniach 28-29 marca 2014 z inicjatywy Międzynarodowych Szkół Sifu Dariusza Gradowskiego w ramach "Dni Pięknej Wiosny" Warszawę ponownie odwiedzi Sikung Maday Norbert (9. stopień mistrzowski), aby poprowadzić seminarium uczniowskie.  Seminarium odbędzie się w Zespole Szkół Integracyjnych nr. 75, ul. Bartosika 5.

mapka

Uwaga ludzie Wing Tsun!

Seminaria z Sikungiem w Polsce są dla wszystkich posiadających aktualną legitymację członkowską.
 

             seminarium wiosenne ursus

W dniach 16-17 marca 2013 w ramach "Dni Pięknej Wiosny" Warszawę ponownie odwiedzi Sikung Maday Norbert (9. stopień mistrzowski), aby poprowadzić seminarium uczniowskie. Gościem specjalnym będzie Sifu Salamon Ferenc (6. stopień mistrzowski), wieloletni uczeń Sikunga. Na jeden z treningów zaprosiliśmy wychowanków warszawskiego oddziału fundacji Akademia Przyszłości. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.
 

 Congratulations for Si-kung Maday Norbert

for receiving 9 masters level

of Leung Ting Wing Tsun Kung Fu

9thmadaynorbert