Galeria

 9 czerwca w szkole im. Gomulickiego na Saskiej Kępie, pod nadzorem Sifu Dariusza Gradowskiego (5 stopień mistrzowski) odbyły się egzaminy dla najmłodszych uczniów naszych szkół. Młodzi adepci musieli wykazać się znajomością formy Siu Nim Tao i aplikacji ruchów formy, oraz walki z cieniem. Sekcję z Ursusa reprezentowali: Amelia i Paweł którzy zdali na 1 stopień, oraz Adam który zdał na 2 stopień. Z sekcji Krakowskiej swoje egzaminy na 3 stopień zdali Oliwia, Wiktoria i Łukasz. Gratulujemy bardzo dobrze zdanych egzaminów ! Dziękujemy Simei Aleksandrze Miśkiewicz, oraz instruktorom i asystentom z warszawskich szkół.

 

A tak wyglądaja nasze regularne treningi w sekcji w Ursusie, dołączcie do nas - obiecujemy Wam pot i ciężką pracę.

 

W  dniach 26-29.01.2018 roku mieliśmy przyjemność po raz kolejny gościć Sikunga Norberta Madaya na zimowym obozie w Krakowie. Podczas dwóch treningów dziennie poznawaliśmy pierwsze cztery sekcje drewnianego manekina wraz z aplikacjami - materiał  obowiązujący na 4. stopień mistrzowski E.E.W.T.O. Obóz tradycyjnie zakończył się egzaminami uczniowskimi i mistrzowskimi.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zdanych egzaminów.
Dziękujemy Sikungowi za prezentowany materiał, bardzo wysoki poziom nauczania oraz wspaniałą atmosferę!
Dziękujemy Sifu Dariuszowi Gradowskiemu za organizację obozu,oraz licznej grupie warszawskiej za współudział.
Jak zawsze bardzo miło było nam również gościć grupę wrocławską pod wodzą Sifu Andrzeja Kominka, dziękujemy Wam serdecznie za przyjazd i zapraszamy za rok !